En absolutt underholdene bok med perspektiv på mange skjebner og grunner ril at de ønsker å avsltte livet. Den viser også hvordan de går over til å ønske seg mer av livet.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Nettopp ferdig med denne på lydbok, og dette var en underholdene bok. Og med en slik "terapimetode" er det kanskje ikke så rart at det endte som det gjorde.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

ToveLinda NyrudAud- HelenRisRosOgKlagingKetilKine Selbekk OttersenVibekeKirstenSisselAvaEivind  VaksvikPiippokattaVidar RingstrømLinnAETor Arne DahlMarit AamdalHarald AndersenEvaTrude JensenElla_BMorten MüllerArne SjønnesenAnne-Stine Ruud HusevågBjørg L.gretemorLaddenRonnyLailaTanteMamieStig TSynnøve H HoelIrene RognmoHarald KKristinbenedikteleserAnette STine SundalNorahIreneleserJulie Stenseth