Bøker må no gjerne vere litt triste. Og enig: Boka var fin!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

En veldig bra variant av bok om mann over sin ungdom - men som fremdeles oppfører seg som en - intelligent, men retningsløs, selvforaktende, glad i alkoholens nummenhet og tidvise frigjøring, snublende gjennom livet - en fetter av Jonny Halbergs selvgestalt i All verdens ulykker, en onkel av Steffen Kvernelands voksne Slyngler. Og en eller annen form for slektskap også med noen av Vigdis Hjorts personer.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Jeg synes det er noe solstadsk over gammelmodigheten og over hovedpersonens fremmedfølelse overfor samfunnet. I hovedsak synes jeg boka er underholdende, men med en noe trist og underfundig undertone.

Godt sagt! (0) Varsle Svar
Solum Bokvennen - STORT BOKSALG! Over 350 titler fra 40,-

Sist sett

Bjørg Marit TinholtLailaKirstenEster SRagnar TømmerstøLaddenEvamgeAnne Berit GrønbechEllen E. MartolTorEgil StangelandHarald KBertyAnneWangVannflaskeBård StøreHeidi HoltanHegeTatiana WesserlingsveinIda SLars MæhlumEmil ChristiansenAud Merete RambølGodemineMarteEivind  VaksvikLinnCathrine PedersenFinn Arthur JohansenMads Leonard HolvikVibekeEirin EftevandCarolineErlend Rødal VikhagenmarithcJohn LarsenHallgrim BarlaupTor-Arne Jensen