Bøker må no gjerne vere litt triste. Og enig: Boka var fin!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

En veldig bra variant av bok om mann over sin ungdom - men som fremdeles oppfører seg som en - intelligent, men retningsløs, selvforaktende, glad i alkoholens nummenhet og tidvise frigjøring, snublende gjennom livet - en fetter av Jonny Halbergs selvgestalt i All verdens ulykker, en onkel av Steffen Kvernelands voksne Slyngler. Og en eller annen form for slektskap også med noen av Vigdis Hjorts personer.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Jeg synes det er noe solstadsk over gammelmodigheten og over hovedpersonens fremmedfølelse overfor samfunnet. I hovedsak synes jeg boka er underholdende, men med en noe trist og underfundig undertone.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

LilleviKirsten LundAvaAlexandra Maria Gressum-KemppiOle Jacob OddenesPiippokattaelmeLailaCamillaHegeAnneWangPirelliCarl-Erik KopsengKathrineVariosaLinnHilde H HelsethFarfalleDolly DuckTor-Arne JensenMonica CarlsenRufsetufsaElisabeth BækkenKristine LouiseYvonne JohannesenHanne Cathrine AasGodemineEivind  VaksvikG LSigrid Blytt TøsdalHildeBjørn SturødTanteMamieVidar RingstrømNora FjelliTore HalsaSynnøve H HoelKristin_Beathe SolbergLene Nordahl