Da en kollega anbefalte meg den første boka, Evighetens kyss, var jeg svært skeptisk. Jeg leser ikke vampyrbøker. Men ok, jeg tok den med meg hjem. Jeg er nok i eldste laget i forhold til målgruppa, men overraskende nok ble jeg veldig betatt av dette universet. Så jeg leste alle 4 bøkene på engelsk, og likte dem godt. Nå har jeg sett to av filmene, og ser at de ikke fenger meg like mye. Det var nok noe med stemningen i bøkene tror jeg. Noe med skogen, og med kjærligheten. Kan anbefales.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Enig, filmene holder ute så mye detaljer som virkelig burde blitt med! Er selv helt avhengig av Twilight sagaen, lest alle untatt Breaking Dawn :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

gretemorcanismarvikkisKirstenMaikenCamillaBjørg L.Berit RRavnTone HLaddenEllen E. MartolBente NogvaJohn LarsenJulie Stensethingar hEgil StangelandGeir SundetPiippokattaLailaBjørg RistvedtEivind  VaksvikTanteMamieHilde H HelsethVannflaskeHarald KTherese HolmLilleviCathrine PedersenNorahsveinelmeOdin O KristoffersenBjarte FoshaugMarteHelena EAvaLinnAEIrene RognmoMarit Aamdal