Jeg er for så vidt enig med deg; det skader vel ingen at det finnes et par tråder om et verk… Spesielt ikke om første trådstarter bare sier bra, dårlig, kjedelig eller lignede om boka. Samtidig var jeg tilfeldigvis inne og så på På vegne av venner av Kristopher Schau tidligere i dag. Dette er ei bok jeg likte godt da jeg leste den og jeg kommenterte følgelig på den ferskeste tråden. Fikk lite respons, men det er kanskje ikke så rart. Pr i dag finnes det 27(!!!) tråder om denne boka, og de færreste av disse trådene har fått en eneste kommentar… Sukk; tenk så interessant det hadde vært om alle disse stemmene hadde samlet seg om en diskusjon???

Godt sagt! (5) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Enig med både deg og Inger Johanne, et par tråder om en bok med ulikt fokus er ikke noe problem. Men så finnes det, som du nevner her, noen bøker som har så mange tråder at jeg ikke orker lese alt og langt mindre finne et sted å poste en kommentar. En av de bøkene er "På vegne av venner", som du skriver, den likte jeg også godt og ville egentlig skrive noe om den da jeg ble medlem her. Den hadde mange tråder da, de fleste av typen bra bok, dårlig bok osv, og siden har det blitt mange fler av samme type. Det ble aldri noe av at jeg skrev noe om den.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

GroSynnøve H HoelLinda RastenAnne-Stine Ruud HusevågTanteMamieEirik RøkkumToveVigdis VoldMads Leonard HolvikPiippokattaEivind  VaksvikRisRosOgKlagingKikkan HaugenLailaKaramasov11Bente NogvaNina J.B.Tove Obrestad WøienMorten MüllerTor Arne DahlEgil StangelandLilleviLindaBOddvarGGro-Anita RoenAgnete M. HafskjoldKirsten LundLars MæhlumCecilie MEileen BørresenBård Støremay britt FagertveitAndré NesseKristin_PirelliMorten JensenAvaÅsmund ÅdnøyMarenLene Andresen