Jeg liker Harris' fortelerstil. Det er preget av hastverk, men historien er bra og Sookie er en interessant hovedperson. Dessverre er dette hastverk med på å dra det hele litt ned på 'HusfarPorn'-nivå, og det mener jeg på en ikke-seksistisk måte.

Hadde Charlaine brukt litt mer tid på dette og hadde ho brukt noen andre virkeliidler, så ville dette blitt en helt flott skrekk-roman.
Det er det ikke nå.

Men det er hyggelig å lese den på T-bane og på flyet.
Jeg gleder meg til den neste...

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

[ Slettet av bruker ]
Solum Bokvennen - STORT BOKSALG! Over 350 titler fra 40,-

Sist sett

Bjørn SturødTerje MathisenGrete AastorpPiippokattaKirstenAnniken BjørnesDolly DuckAndreas VillangerEvaanniken sandvikTorOdd OVidar RingstrømEvaKaramasov11Synnøve H HoelLaddenJarmo LarsenKarina HillestadEivind  VaksvikHallgrim BarlaupJulie StensethKarin BergIrakkkntschjrldRune U. FurbergHeleneSolveigJan Erik OlsenBjørg RistvedtMarianne  SkageKine Selbekk OttersenReidun SvensliAnniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågFriskusenAgnete M. HafskjoldIngunnJVannflaskehelene ødegård