Åh, hørespill er så bra! Har vel strengt tatt mest erfaring med barnebøker (f.eks. Tordivelen flyr i skumringen), og det frister til å høre mer. Problemer er bare at jeg er så dårlig til å høre på både lydbøker og hørespill om jeg ikke har noe annet å gjøre samtidig.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Jeg malte et hus i fjor sommer mens jeg hadde et gjenhør med Tordivelen flyr i skumringen. Det er var et hyggelig gjenhør. Bra produsert.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Kirsten LundAvaAlexandra Maria Gressum-KemppiOle Jacob OddenesPiippokattaelmeLailaLilleviCamillaHegeAnneWangPirelliCarl-Erik KopsengKathrineVariosaLinnHilde H HelsethFarfalleDolly DuckTor-Arne JensenMonica CarlsenRufsetufsaElisabeth BækkenKristine LouiseYvonne JohannesenHanne Cathrine AasGodemineEivind  VaksvikG LSigrid Blytt TøsdalHildeBjørn SturødTanteMamieVidar RingstrømNora FjelliTore HalsaSynnøve H HoelKristin_Beathe SolbergLene Nordahl