Jeg har lest alle krimbøkene hennes, men nå er jeg lei av alle gjentagelsene om Patrik som elendig sjåfør og Melberg som helt umulig på alle felt.

Godt sagt! (0) Varsle

Viser 2 svar.

Tja.. Jeg forstår godt hva du mener, men samtidig er det nok en del av de som leser denne boken som ikke har lest de tidligere bøkene. Men at det blir gjentatt flere ganger i en og samme bok, er kanskje unødvendig.

Godt sagt! (0) Varsle

Enig med dere begge to. Forfatteren burde være mer modig ved å utforske andre skrive måter, det hadde vært spennende! Hun blir litt for trygg på det hun har skrevet før

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

KristinHeidi HoltanReidun SvensliFinn Arthur JohansenHilde Merete GjessingKnutMHilde H HelsethIna Elisabeth Bøgh VigreHildeTine SundalStine SevilhaugTanteMamieTor-Arne JensenAliceInsaneSyntaksfeilFlettietteTalmaKjell F TislevollEmil ChristiansenbenedikteleserDemeterHildaStig TIngunn SEvaKirstenRavnLailaTone Maria JonassenIreneleserAnn Helen EEivind  VaksvikKristine Louiseanniken sandvikCarine OlsrødJannamarvikkisRandiTor Arne DahlJulie Stenseth