Lenge siden jeg leste denne og det var godt å høre at andre også lurer litt på hva vi hadde lest. Tror faktisk jeg må ta den fram igjen og lese den på nytt.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Jeg leste den i sommer og jeg lurer også litt på hva jeg har lest. Det var en roman som skapte flere spørsmål enn den svarte på, men det gjorde den litt mystisk og på en merkelig måte fungerte det. Tror ingen helt skjønner seg på denne boken, og av en eller annen grunn er det det som gjør boken spesiell.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Kanskje det er derfor jeg ikke greier å huske den godt. Litt rart egentlig at jeg husker jeg likte den men har vanskelig med å forklare hva jeg leste. Nei, nå går jeg i hylla og henter den:)

Godt sagt! (2) Varsle Svar
[ Slettet av bruker ]

Sist sett

TanteMamieFredrikEllen E. MartolTor-Arne Jensenanniken sandvikLilleviVibekeBente NogvaFrode Øglænd  MalminelmeJulie StensethritaolineAkima MontgomerymarvikkisBertyReadninggirl30KjetilHilde Merete GjessingKristine LouisekntschjrldJane Foss HaugenTone SundlandToveSolveigBeathe SolbergLiljaMonica CarlsensiljehusmorTatiana WesserlingSissel ElisabethMarit AamdalalpakkaAnne-Stine Ruud HusevågCarine OlsrødTore HalsaHarald AndersenPiippokattaSt. YngheadStine SevilhaugVannflaske