Jeg har bare lest 1 og 2 i serien, og ikke de andre. og er ikke mye sex eller demoner i 1 og 2, hvertfall ikke som jeg la merke til. det kommer sikkert seinere, er en lang serie.

Det finnes jo mange andre bra ungdomsbøker som man kan starte på, som er mye bedre enn isfolket. Jeg tror ikke isfolket er noe jeg ville anbefale, men synes at man skulle ha muligheten til å lese den og få tak i den. og den kan skape mye leserglede. jeg har som sagt ikke lest resten av serien, har hørt at det komme demoner etterhvert, men har ikke lest det selv.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Ja, jeg begynte jo også med 1 og 2 den gangen jeg prøvde å lese bøkene, men stoppet opp litt lenger uti serien da det gikk opp for meg at jeg hadde mange andre og bedre bøker å kaste meg over, og å bruke tida mi på. Derfor kan jo ikke jeg si noe om hvordan hele serien er, bare de 10-13 første bøkene, og det begynner dessuten å bli en god stund siden, så jeg husker ikke så mye lenger heller.
Jeg håper at dagens unge får mange gode lesetips fra dere som jobber med bøker!

Takk for ditt svar! :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Eirin EftevandMarenmarithcEster SIreneleserAnneWangKirsten LundHedvigBeathe SolbergTorill RevheimGro-Anita RoenHelge-Mikal HartvedtMarianne  SkageVibekeAndré NesseVariosaSiv ÅrdalIngebjørgHarald KPiippokattaSigrid Blytt TøsdalSissel ElisabethHilde Merete GjessingMads Leonard HolvikEllen E. MartolBirkaGroSynnøve H HoelLinda RastenAnne-Stine Ruud HusevågTanteMamieEirik RøkkumToveVigdis VoldEivind  VaksvikRisRosOgKlagingKikkan HaugenLailaKaramasov11Bente Nogva