Vet ikke. Den må være sinnsykt vanskelig å oversette.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Jeg ser nå at det er bare to bokelskere her som har den boka. Da jeg søkte på bibliotekene, fikk jeg ingen treff på den tittelen med Vikram Seth som forfatter. Men etter hva jeg kan se, er boka fra 2002, og da burde den finnes på et eller annet bibliotek... Kunne være artig å se hvordan den er.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Ja, det kan jeg godt tenke meg. Skal se om det går an å få tak i den på engelsk. - For den finnes vel på engelsk?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Min utgave er fra 1986. Det virker som om både den og den fra 2002 står på hylla hos Deichmanske ihvertfall. (På engelsk altså, men den virker ikke så veldig vanskelig å lese.)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Egil StangelandEmilyStAubertHarald KHilde VrangsagenKirstenTjommiHeidiAnn ChristinHeidiTurid KjendlieTor-Arne JensenHanneLaddenHilde H HelsethEivind  VaksvikIreneleserAud- HelenTanteMamieKarin  JensenEllen E. MartolStig TJulie StensethAkima Montgomeryingar hLailaPiippokattaJanne Kristin HøylandBerit B LieTove Obrestad WøienPer LundKjetil EspesethTine SundalmarvikkisGodemineRuneNina M. Haugan FinnsonKorianderLene AndresenTore HalsaVibeke