De fleste står i sprekkferdige bokhyller på soverommet. Samboern påsto engang at vi ikke burde ha bøker i stua. Jeg protesterte ikke hardt på det da, men sakte men sikkert snikimporterte jeg bøker inn på stua. Etterhvert så ga hun opp og satte bøker i den digre Ikea-expedit hylla vi har på stua hun også. Også er det jo en haug med bøker i pappesker i kjellerboden. Dattern har også en haug med bøker på rommet sitt.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Kjenner til det der med å snik-importere bøker inn både her og der i de forskjellige rom i huset. Til og med kjøkkenbenken har fått sin del av samlingen ! :-)))

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Julie StensethKjell F TislevollSigrid NygaardHilde Merete GjessingLilleviKirsten LundAvaAlexandra Maria Gressum-KemppiOle Jacob OddenesPiippokattaelmeLailaCamillaHegeAnneWangPirelliCarl-Erik KopsengKathrineVariosaLinnHilde H HelsethFarfalleDolly DuckTor-Arne JensenMonica CarlsenRufsetufsaElisabeth BækkenKristine LouiseYvonne JohannesenHanne Cathrine AasGodemineEivind  VaksvikG LSigrid Blytt TøsdalHildeBjørn SturødTanteMamieVidar RingstrømNora FjelliTore Halsa