Medrivende mens du leser, i aller høyeste grad, og det er jo vanskelig å ikke like en historie som er så gjennomsyret med bøker på alle måter. Men... Jeg føler liksom ikke at den gav meg noe, utover en engasjerende - der og da - historie. Så den når ikke helt opp.
Viser 4 svar.
Boka fikk terningkast 4 av meg. Hverken bra eller dårlig. Helt ok historie og spennende mens jeg leste, men den ga meg ingenting. Satt ikke igjen med noe etter å ha lest den. Det vil bli en bok som kommer til å gå i glemmeboken.
Synes boka er utrolig spennende og fascinerende, men så er jeg veldig glad i bøker fra den tida med mørke familiehemmeligheter.
Akkurat ferdig med boka nå, og synes dette var god underholdning. Spenningen med hva som faktisk har skjedd holdt seg gjennom hele boka.
Synes også at den var spennende og godt skrevet. God twist, gode karakterer.