Viser 7 svar.
Det tallet er hvor mange brukere du har invitert hit.
Dvs. de du har sendt mail til via "inviter en bokelsker" funskjonen, og som har svart på invitasjonen ved å registrere seg her.
Så det er ikke hva du kan bli invitert til, men at du kan invitere andre hit.
Min er også tom, for de jeg har invitert har ikke blitt med.... Jaja, deres tap! ;)
Kom jo selvfølgelig på at jeg også har invitert noen, men de har heller ikke blitt med. Og det er greit nok. De går glipp av mange spennende råd, tips og gode diskusjoner.
Tror mange tenker at det da blir enda et nettsted å foholde seg til. De fleste av mine venner har en så travel hverdag at de knapt har tid til å lese en bok, trist.
Jeg liker best å gjøre sånt via mailer og prat, jeg. Tenker: "Hvem har noe med hvem jeg inviterer?" Og om den jeg inviterer ikke vil hit, så kanskje de synes det er greit at invitasjonen blir mellom oss. For - blir den det om jeg inviterer via denne funksjonen? Men er det typisk for sånne "gamle" damer som meg som er litt skeptisk til ting man ikke til fulle forstår virkningsmekanismen til på Nettet?
Det er nok ingen andre enn du og de du inviterer som får vite om det, selv om du bruker denne funksjonen. Kanskje admin her kan gå inn å sjekke hvem du har invitert, men man må jo stole på hans diskresjon.
Men jeg kan kanskje skjønne at du føler det blir litt upersonlig å bruke den invitasjonen. Det blir som å bruke et standard brev kanskje? Men det er faktisk fullt mulig å skrive selv hva som skal stå i invitatasjonen. Den er redigerbar.
Takk, er den det? Kanskje jeg prøver den.