Nå ser det ut som du misforsto min siste melding. Jeg skrev at jeg ikke tror Linn Charlotte er indignert eller oppgitt. Jeg forsøkte bare å være hyggelig, ikke å gjøre "big deal" ut av noe.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Ok. Da misforsto jeg veldig. Nok om det. Sånn er det når alt skal skrives. Oppklaringene kommer litt sent;) Jeg har nå googlet og vært på facebook for å sjekke forholdet,hehe. Snakk om å bli nevrotisk.

Uansett har stor respekt for dem som ønsker å være anonyme, for det er mye en kan finne ut om personer ved noen søk på nett;)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Berit RSolveigTorill RevheimTine SundalTore HalsaAnniken RøilSt. YngheadAnn ChristinKirsten LundPiippokattaTherese HolmBjørg Marit TinholtSolNicolai Alexander StyveKarina HillestadAnneWangIngvild SRandiAJakob SæthreKarin BergEirin EftevandMarenmarithcEster SIreneleserHedvigBeathe SolbergGro-Anita RoenHelge-Mikal HartvedtMarianne  SkageVibekeAndré NesseVariosaSiv ÅrdalIngebjørgHarald KSigrid Blytt TøsdalSissel ElisabethHilde Merete GjessingMads Leonard Holvik