Har alltid sagt at jeg vil heller ha huset fult av firfotinger enn tofotinger:) Liker dyr bedre enn barn/mennesker:) Blir så fort lei av folk, og passer bedre sammen med dyr. De er ikke så masete av seg:)
Viser 4 svar.
Da er du sikkert midt i målgruppen:) En ekte eksentrisk kattedame. Så gøy. Har du mange? Tror en må ha minst tre for å kvalifisere som kattedame;)
Jeg er vel eksentrisk kattedame (ukjent medlem av familien Addams:), men kanskje ikke eksentrisk nok enda:) Har foreløpig bare en katt. Bor fortsatt hjemme hos foreldrene mine så jeg kommer garantert til å skaffe meg flere en dag når jeg flytter for meg selv:)
Beklager, jeg trodde du var litt eldre, eh, det kan du forsåvidt være selv om du bor hos foreldrene dine.. Her er noe en risikerer å støte borti når verken fjes er avbildet eller alder oppgitt.(nevnt i annen diskusjonstråd) Så liksom for meg en dame på (godt)over 30, litt flagrende gevanter og med minst tre katter og et hus fullt av bøker, hehe.Sorry
hahaha no problem. Er ikke så mange år unna 30 og burde være ut av foreldrenes hus for lenge siden, men jeg er student og syns det er fryktelig dyrt å bo for seg selv, så jeg bor her så lenge jeg studerer. Syns hybler og leiligheter er fryktelig dyrt for tiden, dessuten trenger jeg å bruke mest mulig tid på studie enn på jobb, for vil jo gjerne bli ferdig med studiene så fort som mulig:)