En nydelig bok,har du lest Saras nøkkel så må man lese denne også.Løp å kjøp :)

Godt sagt! (0) Varsle

Viser 2 svar.

Jeg synes ikke "Bumerang" kan sammenlignes med "Saras nøkkel". Den mangler den gripende og orginale historien som ligger bak "Saras nøkkel" og som gjør den til en bok man husker. "Bumerang" er en enkel og lettlest roman men som ikke klarer engasjere på samme nivå som hennes forrige roman gjorde.

Godt sagt! (2) Varsle

Bokas tema er fortielser og familiehemmeligheter. Moren til hovedpersonen i boka, Antoine Rey, døde svært ung. Omstendighenene rundt dødsfallet er blitt hemmeligholdt, moren er blitt en ikke-person som ikke omtales i familien. Mange år senere prøver hovedpersonen å finne ut av dette mysteriet. Jeg kan anbefale denne boka hvis du er på jakt etter en lettlest, passe lang bok. Den byr ikke på noen språklige utfordringer, men er absolutt lesverdig!

Godt sagt! (1) Varsle

Sist sett

Cathrine PedersenBente NogvaKristinMarianne  SkageJohn LarsenKaren RamsvikToveBjørg  FrøysaaIngeborg GMarianneKristinAlice NordliAnne-Stine Ruud HusevågalpakkaJulie StensethDemeterLaddenVanja SolemdalBerit RTone SundlandMads Leonard HolvikMats L.André NessePer HellemHeleneKristin71Malinn HjortlandTone Maria JonassenTine SundalKristine LouiseFride LindsethTonjeHarald KIngvild SHelena EGodemineCecilieElisabeth SveeLiv-Torill AustgulenTor-Arne Jensen