Ja, dette var hyggelig lesing, enig med deg.....engasjerende og velskrevet, variert og godt illustrert. (Har den som "nattbords-lesing", anbefalt "sengelektyre", he, he.) PS. Da er jeg ferdig med denne...den tok med ganske mye uten å gå særlig i dybden; for å si det slik så var den ikke "smal" som Jon Fosses litteratur.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Da tok jeg denne med på slutten av min oppsummering over noe av det jeg har lest av Jon Fosses verker. Mye trist, men høyst interessant.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Sigrid Blytt TøsdalGroMads Leonard HolvikHarald KKirsten Lundmay britt FagertveitAgnesJulie StensethNorahMcHempettEvaStig TThereseMarit HeimstadLailaHannesomniferumTonje-Elisabeth StørkersenTralteEgil StangelandHelge-Mikal HartvedtINA TORNESsvarteperLilleviTine SundalPiippokattaHilde Merete GjessingStine SevilhaugLinda NyrudSolveiganniken sandvikAlexandra Maria Gressum-KemppiJarmo LarsennefertitiVibekeMarenGodemineYvonne JohannesenKjerstiVariosa