Dyp har jeg ikke lest. Jeg er veldig glad i hans krimbøker og ble nok litt skuffet da Tea-bag var en helt annen sjanger. Leste den da den kom ut og det var historien jeg den gang ikke hadde sans for, men den kan jo appellere til deg :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Dyp er slik jeg har forstått at Tea-Bag også er: svært forskjellig fra krimbøkene hans. Språket er mer dvelende. Tempoet settes betraktelig ned. Dyp er egentlig ganske deprimerende og tung, men var godt skrevet. Jeg tror jeg holder meg til Kurt Wallander. :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Marianne MEllen E. MartolPiippokattaAnneWangFarfalleMonica CarlsenEster SHeidi LTonje-Elisabeth StørkersenEgil StangelandKirsten LundMarit HøvdeIreneleserFiolingar hAnette Christin MjøsJ FHarald KTine SundalPer LundKaramasov11RufsetufsaInge KnoffAkima MontgomeryJane Foss HaugenJulie StensethSigrid NygaardHarald AndersenBjørg L.Synnøve H HoelAgneslillianerKarin BergIngunn STom-Erik FallaSigrid Blytt TøsdalGroMads Leonard Holvikmay britt FagertveitNorah