Jeg var på nippet til å legge den fra meg mange ganger, men jeg har en dum fobi mot å gi opp bøker.:) Har kastet bort mange verdifulle timer på dårlige bøker pga det. I hvertfall, jeg kommer aldri til å kjøpe flere bøker av henne.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Vel, jeg bestemte meg for en del år siden at jeg ikke skal bruke verdifull fritid på dårlige bøker (mrk dårlige i mine øyne), dvs det er så utrolig mange gode bøker som fortjener min fulle oppmerksomhet og min tid, og ikke bøker som ikke fortjener det.. Det er livet for kort til... ;-))

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Helt enig, jeg sliter bare litt med å få det til. Men har etterhvert blitt ganske flink til å sile ut bøker.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

TorTone Maria Jonassenanniken sandvikHilde H HelsethLars MæhlumMarit AamdalTanteMamiePiippokattaReidun VærnesSilje HvalstadFrisk NordvestBente NogvaMorten MüllerTor-Arne JensenKirsten LundDemeterHarald KSynnøve H HoelBjørg L.BenteNicolai Alexander StyvemarvikkiskntschjrldStig TBeathe SolbergIna Elisabeth Bøgh VigreJulie StensethMarenGitte FurusethBerit RSolveigTorill RevheimTine SundalTore HalsaAnniken RøilSt. YngheadAnn ChristinTherese HolmBjørg Marit TinholtSol