Gratulerer!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Har tenkt at innen årets utgang vil det være 2000 medlemmer her inne.

Jeg vet ikke hvor mange nye bokelskere det i snitt har vært, men det vet sikkert an. Det er vel ca. 43 dager igjen og det tilsvarer ca. 19 nye i døgnet. Den muligheten tror jeg er der.

Har prøvd å spre det rundt så godt jeg kan, men tror nok det er en del som "sitter på gjerde" og ikke tør eller har lyst til å gå inn. Håper de kommer etterhvert, har også nevnt det i de bokhandlerne jeg har vært innom.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Egil StangelandIreneleserellinoronilleKirsten LundHarald KNorahTone Maria JonassenMorten Jensenandrea skogtrø egganKaramasov11ingar hRandiATorRufsetufsaSynnøve H HoelRagnar TømmerstøAnne Berit GrønbechMarit AamdalritaolineEvaAmanda AElinBeReidun SvensliAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBente NogvaVannflaskeTovealpakkaEli HagelundSigrid NygaardBerit B LiePiippokattaEivind  VaksvikGroHilde H HelsethRoger MartinsenDemeterStig TKristine LouiseKjell F Tislevoll