Denne slukte jeg i et jafs! Bare så synd at jeg ble så fort ferdig, for denne likte jeg godt! Hjerteskjærende, vakker og morsom på samme tiden. Anbefales:)

Godt sagt! (4) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Helt enig. Utrolig bra. Jeg hørte den på lydbok, veldig bra bok.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Jeg er helt enig med alle dere som har kommentert "Barnepiken". Dette er en viktig historisk fortelling. Det er desverre stadige raseuroligheter rundt i verden, derfor er det viktig at vi ikke glemmer denne "mørke" nærtid som boka beskriver.
Det er veldig bra og viktig at flere forfattere setter fokus på rasespørsmålet og hvilke holdninger det var på den tiden.

Det kommer aldri noe godt ut av å undertrykke andre mennesker..

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

V. HulbackEgil StangelandVannflaskeLeseberta_23Marianne  SkageIngvild SKarin BergToveHarald KIngunn SMathildeHeidi HoltanGrete AastorpHelge-Mikal HartvedtOdd HebækRavnLaddenNicolaiMads Leonard Holvikingar hHilde Merete GjessingTove Obrestad WøienSigrid Blytt TøsdalBente L.ToneTatiana WesserlingEli HagelundIngebjørggretemorHilde VrangsagenelmeKirstenKjetilBjørg L.Julie StensethReidun Anette AugustinKaramasov11BertyAnne-Stine Ruud HusevågPiippokatta