Jeg synes Karin Fossum skriver bra og spennende bøker. "Den som frykter ulven" var veldig spennennde og det ble mange tragikomiske situasjoner mellom Morgan og Erkki, og til slutt gutten fra barnehjemmet. Liker så godt at Karin Fossum har med perspektivet til "de onde" også i boka.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Jeg er veldig enig - spesielt i dette med "de ondes" perspektiv. Det er alltid spennende å lese om menneskers psyke, og jeg tror faktisk at Erkki er en av mine favorittkarakterer noensinne (etter Harry Hole).

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Ja, bra krim dette, men "de onde" er ikke bare onde hos Karin Fossum. Har omtalt boken i Reading Randi

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Beathe SolbergStig TIngeborg GTor Arne DahlPiippokattaJakob SæthreGjertrud JacobsenEllen E. MartolMarteBente NogvaBjørg Marit TinholtJohn LarsenMorten MüllerEvaTanteMamieGrete AastorpV. HulbackEgil StangelandVannflaskeLeseberta_23Marianne  SkageIngvild SKarin BergToveHarald KIngunn SMathildeHeidi HoltanHelge-Mikal HartvedtOdd HebækRavnLaddenNicolaiMads Leonard Holvikingar hHilde Merete GjessingTove Obrestad WøienSigrid Blytt TøsdalBente L.Tone