Etter et ukeskurs med Torgrim Eggen i Can Serrat, med denne som utgangspunkt, kan jeg ikke annet enn å legge den i favoritter. Jeg er gammel nok til å huske filmen.

Ett av våre oppdrag var å holde oss til hvordan Hemingway bygget opp kulissene, før han i det hele tatt ga hovedpersonen navn.

Arthurs bidrag: http://litterarthur.wordpress.com/2009/10/20/innleveringsoppgave-1-romanskrivekurs-can-serrat/

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

Anne-Stine Ruud HusevågLaddenKristinBerit RLabbelineAlice NordliLene AndresenJulie StensethMads Leonard HolvikHilde MjelvaSverreVannflaskeMarianne MEmil ChristiansenToneBjørg L.FarfalleGodemineIngvildKirstenPiippokattaBente NogvagretemorJohn LarsenLinnAEPia Lise SelnesEster SRisRosOgKlagingIrene RognmoErlend SamnøenSolveigJannaIvar SandTore HalsaLena512Turid KjendlieMarit HøvdeStine SevilhaugHarald KMorten Müller