En utrolig flott og noe uvanlig kjærlighetshistorie. Jeg lo og gråt om hverandre. Jeg venter spent på filmen som kommer på kino i august.

Jeg skal innrømme at jeg slet litt i begynnelsen av "The time traveler's wife", grunnen til det var at jeg prøvde å følge med i tidshoppingen til Henry. Det enkleste er å følge med på Clare for hennes tidslinje går sånn noenlunde rett frem.

Godt sagt! (3) Varsle

Viser 6 svar.

Chloe?!

Godt sagt! (0) Varsle

Clare ;) Jeg tror jeg leste en av Kelley Armstrongs Darkest Powers bøker på samme tid, så jeg har hadde visst brukt navnet på hennes heltinne av en eller annen grunn. Det var godt du la merke til det.

Godt sagt! (0) Varsle

Jeg lurte nesten på om det var forskjellige navn i den norske og engelske utgaven. :p Fort gjort å skrive feil da.

Godt sagt! (0) Varsle
[ Slettet av bruker ]

Bare hyggelig! Håper du liker den like godt som jeg gjorde.

Godt sagt! (0) Varsle

Takk for tipset, boka ligger klar for å bli lest

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

Sissel ElisabethBeathe SolbergNina J.B.KirstenKarin  JensenToneLailaDemeterTor Arne DahlKarin BergBente NogvaGrostrigidaeSolveigEirik RøkkumAnniken LRisRosOgKlagingMarit HeimstadTone HHarald Kmangochutneyaddict666Alexandra Maria Gressum-KemppiEvaAnne-Stine Ruud HusevågBirkaJan-Olav SelforsKine Selbekk OttersenMartin ABToveMads Leonard HolvikMorten MüllerEivind  VaksvikAmanda ACathrine PedersenmarvikkisLinda NyrudAkima MontgomeryJulie StensethPiippokattaHåvard Enge