Takk for oppklarende svar, Ladden :)
Helt enig i at Canis sitt antall bøker i fjor er helt utrolig imponerende.
Du har helt sikkert rett i det du sier om at noen kan bli vel desperate i forhold til slike utfordringer når året nærmer seg slutten. Jeg kan virkelig anbefale 52 Book Club. Selv om man ikke får lest 52 bøker i løpet av et år, så kan man ha mye glede av å finne bøker til lista. For egen del kan jeg si at de årene hvor jeg ikke leste så mange som 52 bøker, så brukte jeg de bøkene jeg leste til å fylle alle punktene. Dvs. at en bok kunne hakes av på både 2 og 3 punkter. Da kom jeg på en måte i "mål" med noe, og ble inspirert til å lese mer i neste runde. Jeg har ikke vært med i disse månedlige utfordringene eller bingoene, da føler jeg det blir for mange føringer totalt sett for hva jeg skal lese.
Viser 4 svar.
Å bruke samme bok til 2-3 punkter høres ut som en god idé for min del hvis jeg skal gjennomføre en slik utfordring. Jeg tror jeg skal prøve det i år! :)
Ja, gjør det :)
Kan finne mykje inspirasjon i sånne utfordringer. Eg er heller ikkje med i utfordringane -blir for mykje «jobbkjensle» av det. Eg er heller ikkje i nærleiken av å lese 52 bøker på eitt år, men kanskje 26 i år? Godt mogleg eg likevel klarer å krysse av fleire punkter !
Det høres ut som en god plan :)