Interessant å lese om spedalskhet i Hellas. Ellers var boken flat og kjedelig. Hovedpersonene endimensjonale - en god søster og en ond søster. Den onde fikk sin straff og den gode sin belønning. Ingen overraskelser.

Godt sagt! (9) Varsle

Viser 3 svar.

Helt enig! Flate karakterer. Frister ikke å lese mer av denne forfatteren.

Godt sagt! (0) Varsle

Jeg likte den godt, hørte den som lydbok etter å ha vært på Spinalonga. Er enig i at søstrene var i overkant gode og onde, men ellers syns jeg historien var gripende.

Godt sagt! (0) Varsle

Enig med deg. Overrasket over at så mange roser denne boken opp i skyene. Den var helt grei, men ikke noe mer.

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

elmemarvikkisDemeterCecilieLinda LarsenMads Leonard HolvikSaraSolgunnPer LundToveAnniken BjørnesVibekeV. HulbackEllen E. Martolanniken sandvikLailaOda Marie HLilleviReidun Anette AugustinLaddenPiippokattaIrene RognmoMarteJarmo LarsenAkima MontgomeryGeir SundetKirstenRavnRoger MartinsenBente NogvaErlendEvaJohn LarsenMarenAnn ChristinHeidi BBIreneleserHeidi BMaikenSynnøve H Hoel