Rart å tenke på at vi snart er halvveis i året! Til nå ha jeg lest relativt lite bøker, men med studier straks over blir det sikkert mer tid til overs. Når man sitter med fagstoff opp til knærne blir det lite attraktivt å lese mer på fritiden..

Uka her begynte jeg ikke på Kafka på stranden av Murakami slik som jeg skrev forrige uke jeg skulle. Jeg vet ikke helt hvorfor, men boka er litt som det å støvsuge hos meg; jeg sier alltid jeg skal gjøre det, men ender opp med å aldri gjøre det.

Jeg har heller begynt på jeg forbanner tidens elv, av Per Petterson. Har lest to bøker av han før, og likte de godt, får se om denne også faller i smak.

God helg alle!

Godt sagt! (5) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Det er forstålig med tanker på studier at man fokusere mer på selve studiet enn å lese bøker. Kafka på stranden er en av de bøkene jeg har lest for lenge siden, men husker svært lite av. Andre bøker som Murakami har skrevet har satt seg bedre på netthinnen. Petterson er dyktig. Håper du får en god lesning og ha en god helg :)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Julie StensethKjell F TislevollSigrid NygaardHilde Merete GjessingLilleviKirsten LundAvaAlexandra Maria Gressum-KemppiOle Jacob OddenesPiippokattaelmeLailaCamillaHegeAnneWangPirelliCarl-Erik KopsengKathrineVariosaLinnHilde H HelsethFarfalleDolly DuckTor-Arne JensenMonica CarlsenRufsetufsaElisabeth BækkenKristine LouiseYvonne JohannesenHanne Cathrine AasGodemineEivind  VaksvikG LSigrid Blytt TøsdalHildeBjørn SturødTanteMamieVidar RingstrømNora FjelliTore Halsa