Juli som lesemåned har så langt gått litt tråere enn jeg hadde tenkt meg. Jeg leser fortsatt i et par bøker jeg startet på for lenge siden, og det går ikke så raskt framover. Så jeg fant ut at jeg ville lese en helt annen bok for å komme i gjenge igjen :)

Evelyn Hugos syv ektemenn, av Taylor Jenkins Reid viste seg å være en veldig bra bok, og kan absolutt anbefales. Her er det historie, drama, kjærlighet, skandaler og hemmeligheter om hverandre.

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Hm kanskje det er ikke er de beste bøkene eller leselysten varierer? Enig om Evelyn Hugo den er veldig god. Håper du får en god uke og god lesning :)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Torill RevheimTine SundalTore HalsaAnniken RøilSt. YngheadAnn ChristinKirsten LundPiippokattaTherese HolmBjørg Marit TinholtSolNicolai Alexander StyveKarina HillestadAnneWangIngvild SRandiAJakob SæthreKarin BergEirin EftevandMarenmarithcEster SIreneleserHedvigBeathe SolbergGro-Anita RoenHelge-Mikal HartvedtMarianne  SkageVibekeAndré NesseVariosaSiv ÅrdalIngebjørgHarald KSigrid Blytt TøsdalSissel ElisabethHilde Merete GjessingMads Leonard HolvikEllen E. MartolBirka