"2070, alt du lurer på om klimakrisen, og hvordan v kan komme oss forbi den" av Bjørn H. Samset har jeg endelig fått litt fart på og håper å komme i mål før påska er over, plutselig. Jeg har også "Lille stjerne" av John Ajvide Lindqvist og "Stalins kyr" av Sofi Oksanen på nattbordet men det er 2070 jeg drar med meg rundt. Skulle gjerne lest hele dagen, men må være sosial og holde meg i gang fysisk. Etter frokost leser jeg noen timer, det er den beste tiden. Jeg ser, igjen, at det finnes utallige bøker som jeg vil lese, men tiden strekker ikke til. Jeg gir ikke opp. God påske til alle sammen!

Godt sagt! (6) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Godt at noen kommer med bøker hvordan vi kan hjelpe til med klimakrisen, håper virkelig vi finner en løsning på det vi mennesker. Godt å være sosial og fysisk aktivitet. Håper du får en god påske :)

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

HildNina J.B.KristineCathrine PedersenTorill RevheimBruno BilliaertRandiAHildaGladleserKjerstiMargrethe  HaugenStein KippersundTonje SivertsenReidun SvensliLeseaaseHilde Merete GjessingNicolai Alexander StyveIngebjørgBertyKirsten LundJulie StensethPiippokattaRisRosOgKlagingmarvikkisLilleviSvein Erik Francke-EnersenBjørg L.Ellen E. MartolKaren PatriciaTanteMamieAnniken RøilVannflaskeTine SundalAlice NordliMorten MüllerTove Obrestad WøienStig TNeraMonaBLAstrid Terese Bjorland Skjeggerud