NB! Nå har jeg lest fe første 100 sidene, og kan ikke forstå annet enn at handlingen er lagt til Kenya. Jeg kjenner igjen navnet på steder jeg har vært i Kenya. Det store fjellet med snø på er selvfølgelig Kilimanjaro og den ser du fra jernbanen mellom Mombasa og Nairobi (både den gamle og den nye!!)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Jeg har ikke lest denne enda, så hvor handlingen er skal jeg ikke ha sagt noe om. Kilimanjaro er synlig fra jernbane mellom Mombasa og Nairobi godt inne i Kenya, men fjellet ligger i Tanzania.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

ToveVigdis VoldHarald KsvarteperFredrikEgil StangelandNicolai Alexander StyveMarteHeleneKjerstiGeir SundetTina JensenKirsten LundLeseaasemarvikkisTove Obrestad WøienskognymfenLinda NyrudDolly DuckLars Johann MiljeNina SolåsBenedikteBjørn SturødBjørg L.Per LundMona AarebrotSilje BorvikIreneleserBerit RTone SundlandCecilie69PiippokattaLilleviKaren RamsvikBente NogvaDemeterJulie StensethBjørg RistvedtFrode TangenSolveig