Hver sin smak:) Jeg likte den veldig godt, mye på grunn av at den var så enkel i språket, og så liker jeg veldig godt å reise tilbake i tid i bøkene jeg leser.

Godt sagt! (2) Varsle

Viser 1 svar.

Ei nydelig bok, - men en uforståelig slutt... En bok som viser at den griper en, - når en etter å ha lest boka selv finner en mye "bedre" slutt... :-)

Godt sagt! (1) Varsle

Sist sett

MarvikkisMarit MogstadHilde VrangsagenTorTine SundalKirstenHildaPiippokattaSynnøve H HoelAkima MontgomeryAnne-Stine Ruud HusevågAvaEvamangochutneyaddict666Ellen E. MartolLilleviAndreas VillangerVannflaskeMads Leonard HolvikMonaBLToveAstrid Terese Bjorland SkjeggerudTor-Arne JensenBente NogvaStig TMalinn HjortlandgretemorEivind  VaksvikLaddenTurid KjendlieEvaJulie StensethKjetilCecilieSivCarine OlsrødGeir SundetKjersti J ThorsenTotoroHallgrim Barlaup