Jeg har ikke lest den, leser ikke så ofte krim. Men...., jeg har etterhvert funnet ut at det er så utrolig mange bra bøker der ute, jeg vil ikke kaste bort tid på de bøkene som ikke gir meg noe. Jeg lar vanligvis boka få 50 sider, er jeg ikke hektet da, gir ikke boka meg noe, enten ny kunnskap, ny innsikt, eventyr eller spenning, så avbryter jeg. Jeg er ferdig med å få dårlig samvittighet for å legge bort bøker halvlest.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Hei.... helt enig med deg!! Men det er litt irriterende å bruke mange 100 kroner på en bok/forfatter som jeg i utgangspunktet har store forventninger til...... og så oppdage at den skuffer stort..... Takk for god tilbakemelding!! :-)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Jeg vet ikke hvordan du leser bøker, men om du liket å lese på nettbrett, så bør du absolutt prøve ut appen eBokBib. Dette er bibliotekenes e-bok app, og nå ligger det svært mange bøker ute her, en god del lydbøker også. Det eneste du trenger er et nasjonalt lånenummer, registrer deg i appen, og sett i gang. Dessverre fungerer det ikke på Kindle, du må ha et ordinært nettbrett eller en smarttelefon. Da kaster du ikke bort en krone på dårlige bøker

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

ChristofferTove Obrestad WøienAurora WeberBjørg L.Hilde Merete GjessingRisRosOgKlagingLinda NyrudSigrid Blytt TøsdalMona AarebrotToveTanteMamieAnniken RøilEllen E. MartolBård StøreKirsten LundEivind  VaksvikReadninggirl30Ingunn SHegeRonnyJohn LarsenMarteAnne ÅmoEli HagelundBente L.GunillaTatiana WesserlingLeseberta_23Fride LindsethMads Leonard HolvikRufsetufsaHelena ELars Johann MiljeAnneWangHeidi BBRandiAFrode Øglænd  MalminJarmo LarsenKristinAnn Helen E