Hei... jeg har lest flere bøker av Jussi Adler-Olsen. Har nå begynt på "Hun takket gudene".... og er så langt veldig veldig skuffet.... Har kjempet meg gjennom kapitel for kapitel, men klarer ikke å få tak i hverken historien, persongalleriet eller noe som helst.... Andre som har lest/holder på med denne boken og har synspunkter på den?? Mvh Arne
Viser 4 svar.
Jeg har ikke lest den, leser ikke så ofte krim. Men...., jeg har etterhvert funnet ut at det er så utrolig mange bra bøker der ute, jeg vil ikke kaste bort tid på de bøkene som ikke gir meg noe. Jeg lar vanligvis boka få 50 sider, er jeg ikke hektet da, gir ikke boka meg noe, enten ny kunnskap, ny innsikt, eventyr eller spenning, så avbryter jeg. Jeg er ferdig med å få dårlig samvittighet for å legge bort bøker halvlest.
Hei.... helt enig med deg!! Men det er litt irriterende å bruke mange 100 kroner på en bok/forfatter som jeg i utgangspunktet har store forventninger til...... og så oppdage at den skuffer stort..... Takk for god tilbakemelding!! :-)
Jeg vet ikke hvordan du leser bøker, men om du liket å lese på nettbrett, så bør du absolutt prøve ut appen eBokBib. Dette er bibliotekenes e-bok app, og nå ligger det svært mange bøker ute her, en god del lydbøker også. Det eneste du trenger er et nasjonalt lånenummer, registrer deg i appen, og sett i gang. Dessverre fungerer det ikke på Kindle, du må ha et ordinært nettbrett eller en smarttelefon. Da kaster du ikke bort en krone på dårlige bøker
Jeg har ikke lest det. Første gang her. Som jeg leser denne boken?