Denne boka leste jeg "i min ungdom" og ble veldig fascinert den gang i hvert fall! Jeg har vært på leting etter denne boken i 20 år tenker jeg,(hjelp som tiden flyr!) og har endelig funnet den i en bruktbutikk på nett! Så nå gleder jeg meg veldig til å lese den igjen.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Var det hos meg(oss) du lånte den boka? :) Husker du lånte opptil flere. Du finner sikkert noen til om du kikker inne hos meg. :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Den holder mål fortsatt. Jeg leste den også for mange år siden, og var så lur at jeg beholdt boken. Det var et utmerket gjensyn med en god bok.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Slenger meg på i rekken av "lest i ungdommen" :-D

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Eli HagelundIngebjørggretemorHilde VrangsagenelmeKirstenKjetilBjørg L.Julie StensethReidun Anette AugustinKaramasov11BertyAnne-Stine Ruud HusevågPiippokattaVidar RingstrømJohn LarsenBjørg RistvedtDemeterEvaTor Arne DahlIngvild SBente NogvaMads Leonard HolviksiljehusmorbenedikteleserLilleviKristinHarald KHege LSigrid NygaardcanisMarit MogstadkntschjrldMarteHilde Merete GjessingAndré NesseAnniken RøilAvaSynnøve H HoelJan Arne Nygaard