Den leste jeg i 2010. Det tok sin tid å bli ferdig me den og den er motløs lang, men det er verdt det:)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 4 svar.

Jeg kjøpte den etter tips fra deg og en annen, det har bare tatt litt tid før jeg kom igang. Nå er jeg bare 50 sider inn i den, men den er lovende så langt.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Bedre sent enn aldri:) Nei da, det er ikke alltid jeg er flink til å lese bøker jeg får tipset om jeg heller, så vet hvordan det er. Det er ofte det kommer andre bøker i veien :) Kos deg og spent på din mening til slutt:)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Skal passe på å legge inn en kommentar når jeg kommer så langt. Det har fortsatt ikke skjedd så mye, bare tegn på at det kommer :-)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Det går bra:) Boka kommer til å ta tid, men den er verdt all tiden. Man blir veldig godt kjent med karakterene og boka er full av undertoner. Kos deg:)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Stig TBeathe SolbergDemeterIna Elisabeth Bøgh VigrePiippokattaKirsten LundJulie StensethMarenGitte FurusethBerit RSolveigTorill RevheimTine SundalTore HalsaAnniken RøilSt. YngheadAnn ChristinTherese HolmBjørg Marit TinholtSolNicolai Alexander StyveKarina HillestadAnneWangIngvild SRandiAJakob SæthreKarin BergEirin EftevandmarithcEster SIreneleserHedvigGro-Anita RoenHelge-Mikal HartvedtMarianne  SkageVibekeAndré NesseVariosaSiv ÅrdalIngebjørg