Så hyggelig med tilbakemelding, glad den falt sånn noenlunde i smak:) Jeg har nå fått krysset av 28 av 41 punkter, så det går stadig fremover her.

Godt sagt! (1) Varsle

Viser 1 svar.

Det går fremover her også, jeg har krysset av 23 punkter. Men har slått sammen de to utfordringene, så totalt har jeg lest 30 bøker hittil, og krysset 34 punkter av 61. En del av punktene i de to utfordringene er like, eller nesten like, og da har jeg valgt at samme bok kan krysse av på begge listene.

Godt sagt! (1) Varsle

Sist sett

Ole Jacob OddenesTralteAvaBertymarvikkisOda Marie HEli HagelundIreneleserJulie StensethTore HalsaDemeterJoannAnette SLasse MoerHarald KHelena EChristofferPiippokattaPilarisKjerstiKirstenMarianneKjell F TislevollLaddenBeathe SolbergHilde VrangsagenRoger MartinsenRuneArne SjønnesenGunn Kari  PlatheKaramasov11Anne-Stine Ruud HusevågSyntaksfeilSynneHegeSolveigHilde Merete GjessingIngunn STerje MathisenAnneWangSigrid Nygaard