Det er fint at du utdyper. Likevel mener jeg at de spørsmålene du ønsker å stille de under 25 er minst like aktuelle (og i noen tilfeller mer aktuelle) for de som for lengst har passert 25.

Jeg er for øvrig forundret, og bekymret, over at en bachelor-oppgave på BI kan godkjennes med datainnsamling av så få intervju-objekter. Da bør det komme svært tydelig frem i oppgaven at dette ikke er et representativt utvalg. Men unnskyld at jeg spør: hva er da vitsen?

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Hei igjen!

For å ikke lede intervjuobjekter vil jeg ikke gi mer informasjon om oppgaven her enn jeg har gjort til de andre jeg har intervjuet/skal intervjue. Dersom du ønsker å vite mer om oppgaven kan du sende en mail til sara_gilsdottir@hotmail.com, så svarer jeg deg mer enn gjerne på mail :)

Når det kommer til metode vil jeg intervjue 6-8 stykker, og i tillegg sende ut en spørreundersøkelse til et betydelig større utvalg. Jeg kommer til å kommentere min egen bruk av metode og dens svakheter i oppgaven.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Den er grei. Jeg mente ikke å virke negativ - jeg synes nemlig det virker som en interessant oppgave. Lykke til med oppgaven :-)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Bruker man begrepet intervjuobjekter. Er det ikke bedre å si informanter.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Rosa99NorahBerit RSiv RønstadMonaBLTurid KjendliesomniferumHarald KBerit B LieKetilsveinEgil StangelandIreneleserellinoronilleKirsten LundTone Maria JonassenMorten Jensenandrea skogtrø egganKaramasov11ingar hRandiATorRufsetufsaSynnøve H HoelRagnar TømmerstøAnne Berit GrønbechMarit AamdalritaolineEvaAmanda AElinBeReidun SvensliAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBente NogvaVannflaskeTovealpakkaEli HagelundSigrid NygaardPiippokatta