Jeg har vært "fan" av John Irving i flere tiår nå, i motsetning til en del andre synes jeg hans siste bøker også er bra.

Han skuffet meg ikke denne gange heller!

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Ja, helt enig. Den var veldig bra. Hørte den som lydbok på engelsk og det kan anbefales. Men favoritten min vil nok alltid være En bønn for Owen Meany

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Den siste var en opptur, synes jeg! Liker den veldig godt!

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Jeg også – har hatt stor sans for Irving siden jeg leste Garps bok for mange herrens år siden. Nå har jeg ikke lest alle, men likte både Siste natt i Twisted River og Mysterieavenyen. Ga begge terningkast fem.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

Kjell PGroEllen E. MartolRisRosOgKlagingKristin_Kirsten LundVannflaskeMads Leonard HolvikReidun SvensliCecilie EllefsenPirelliMonaBLPilarisKjerstiIngeborg GMargrethe  HaugensveinTerje MathisenTove Obrestad WøienTor Arne Dahlingar hmarvikkisHarald KEivind  VaksvikLene MThereseSynnøve H HoelHanne MidtsundTatiana WesserlingMorten JensenMathildeAmanda AsiljehusmorGladleserSiv RønstadJulie StensethHanneAvaGunillaPiippokattaEdvard Granum Dillner