folks egne opplevelser er subjektive, ja, men her er det også snakk om en diagnose som mange ikke kjenner til, og som det er mye fordommer imot enda. Noen bør også lese bok Hvorfor hopper jeg av den japanske gutten. den er også bra.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Har jeg misforstått noe? Hva har islamboka til Storhaug med "Hvorfor hopper jeg" å gjøre?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

ingen ting, men den har mye å gjøre med den bok som heter ANNERLEDES som omhandler folks egne opplevelser med det å ha AS. Burde kanskje ha stått under den istede..

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

NickBookiacJohn LarsenAmanda ATrude OmaDemeterSigrid Blytt TøsdalSverreBjørg L.Astrid Terese Bjorland SkjeggerudJulie StensethNicolai Alexander StyveJoannTorill RevheimKirsten LundMorten MüllerMarit AamdalMarenKaren PatriciaElisabeth SveeTore OlsenJakob SæthreTonje-Elisabeth StørkersenHavÅsmund ÅdnøyJarmo LarsenHenrik  Holtvedt AndersenLars MæhlumAnniken RøilbrekellinoronilleEvaVibekeMats L.Karamasov11Emil ChristiansenIngeborg GLailaIna Elisabeth Bøgh Vigreritaoline