Ja, ikke sant?
Jeg har hørt Hjørnevik lese to ganger under arrangementer under Litteraturuka i Drammen, i 2008 og 2011, og det var veldig bra. Kjente ikke til ham før det. Vet også at han har lest inn en lydbok med noen av diktene sine.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Jeg har et par diktbøker av Hjørnevik. Han har flere morsomme dikt som jeg har brukt til høytlesning i lystige lag. Fint at en kan finne dikt og fortellinger til ulike tilstelninger ol.

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Sist sett

Gro-Anita RoenBente NogvaLinda NyrudAnn ChristinMarianne MRonnyToneGunillaJulie StensethBjørg L.Fride LindsethBjørg Marit TinholtÅsmund ÅdnøyIngeborg GTine SundalHarald KMads Leonard Holvikella76marvikkisNina M. Haugan FinnsonYvonne JohannesenAnniken BjørneslittymseOdd HebækKirsten LundGrete AmundsenAnne Berit GrønbechHilde H HelsethLailaReadninggirl30mgeBirkaNadira SunsetCatrine Olsen ArnesenHelen SkogEllen E. MartolEgil StangelandBjørn SturødTanteMamieJ F