Vurderer å være med på dette, men med en liten baby i hus er det ikke like lett å få tid til såpass mange bøker. Det jeg lurer på er om graphic novels (hvordan oversettes det?) teller? Altså, f.eks. å lese en graphic novel basert på en virkelig historie? Da vil jeg i så fall ha en sjanse til å fullføre utfordringen. I tillegg vil det være en god mulighet for meg til å få utforske flere typer graphic novels, siden jeg ganske nylig har begynt å lese disse, og ønsker å lese flere.

Godt sagt! (0) Varsle

Viser 2 svar.

Forstår GN som en sammenhengende fortelling, mens som f eks en av Pondusbøkene ikke er det, skal antagelig lese Barnum! - In Secret Service to the USA selv. En historie fra virkeligheten er helt greit så lenge den er i tegnet utg.

Godt sagt! (0) Varsle

Jeg tenker Neil Gaimans Sandman er graphic novel.

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

KirstenRoger MartinsenKjell F TislevollHarald KTonesen81LaddenPia Lise Selnesmary (marvikkis)Mads Leonard HolvikCecilieanniken sandvikPiippokattaHarald AndersenEivind  VaksvikEirin EftevandJulie StensethJesper HjellnesSigrid NygaardStig TTone SundlandMorten MüllerLilleviEvaMarianneAvaMartaifartaStein KippersundritaolineHeidi BLailaMarteKaramasov11Berit RAnne-Stine Ruud HusevågJannaCecilie EllefsenCarine OlsrødSolveigEllen E. MartolMarianne  Skage