Ha, ha, ha, annelingua! Du kjenner virkelig min humor og smak - imponerende! På ønskelisten med stakkars Mr. Lamb.

(PS burde vi ikke hatt en funksjon som gjorde det mulig å prioritere disse uendelig lange ønske- og leselistene våre. Godbitene nærmest drukner i alt jeg har lyst til å snuse nærmere på.)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Så du trodde kanskje ikke du var totalt kartlagt etter alle disse år... Oh, yes, Lillevi, I just knew you would appreciate a little Lamb, my dear. ;)

(Prioriteringsproblemer? Du også? Vel, jeg lider med deg. Mine bøker tar seg selv av prioriteringen, har jeg funnet ut. Som da jeg holdt på å pakke i morges, da dukket rett og slett Travels with Charley opp i en bokhylle - aner ikke hvor den gjemte seg da jeg så etter den i den bokhyllen i vinter, men nå klarte den i alle fall å snike i køen og komme seg opp som nr. 2 på prioriteringslisten min! Jeg må bare bli ferdig med Agnes Ravatn først; leste halve Stillstand på bussen i dag, og den svarer absolutt til forventningene Helga skapte med denne tråden!)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

PiippokattaGunillaLars Johann MiljeMads Leonard HolvikEirin EftevandJohn LarsenHelena ERonnyJulie StensethAvaHeidi LNorahEli HagelundHeidi Nicoline ErtnæsVariosaMarianne MSolAlice NordliLena Risvik PaulsenIngeborg GEivind  VaksvikMarit AamdalSigrid Blytt TøsdalBente NogvaLailaReidun SvensliBertyTor Arne DahlBjørn SturødHilde H HelsethStine AskeAnniken RøilIna Elisabeth Bøgh VigreLinda RastenRoger MartinsenHarald KTonje-Elisabeth StørkersenElisabeth SveeStig TTove