Gi det en sjanse, du:)
Den største fordelen er TILGJENGELIGHETEN; Jeg kan lese hvor og når jeg vil!
Jeg har aldri vært veldig opptatt av innpakningen, men heller innholdet. Så for meg er det ingen savn at bøkene ikke står i fysiske bokhyller.
Den største forskjellen var at jeg mistet kontroll på hvor jeg var i boka. (Bøkene er jo ikke tykkere enn lesebrettet/mobiltelefonen.) Opplevelsen av at boken minket fra høyre og økte mot venstre. Men når det var glemt, merker jeg absolutt ingen forskjell. Historien er like god eller dårlig, uavhengig av innpakningen :)
-Også sparer man et tre eller to!

Tips: Velg en bok av en forfatter du VET du liker. Ikke test ut nye forfattere på første e-bokforsøk. Hvis boka suger, blir det vanskelig å definere om det var historien eller innpakningen du ikke likte ;)

Lykke til og god bok!

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Tusen takk for gode råd! :-D

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Elisabeth SveeBeathe SolbergMarit HåverstadTonesen81Hilde H HelsethKirsten LundGro-Anita RoenIngeborg GReidun SvensliAkima MontgomeryKjell F TislevollFarfalleSynnøve H HoelIngvild SJulie StensethBerit RBertyEllen E. MartolAnniken LMarianne  SkageEgil StangelandAmanda ANabodamaPer LundMarit HøvdePiippokattaTerje MathisenBjørn SturødBård StøreIreneleserEivind  VaksvikKaramasov11JoakimMorten Bolstadingar hHeidi LBjørg L.Linda NyrudAnneWangLillevi