Jeg mistet faren min da jeg var seks år. Dette var en av de bøkene som hjalp meg å bearbeide sorgen både etter at han døde, og i de to årene på forhånd, hvor vi visste at han kom til å dø. Den var utrolig viktig for meg den gangen, men da jeg for noen år siden jobbet i barnehage, og skulle lese den for barna, klarte jeg det ikke. Det ble for tøft for meg.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Det skjønner jeg godt, så mye som du sikkert forbinder med boka. Jeg leste den også som barn, i forbindelse med et dødsfall, og husker den fortsatt utrolig godt, særlig illustrasjonene. Nydelig bok! Og veldig viktig, for den tar barn og sorg på alvor.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

NorahTraltemgeKirsten LundSigrid Blytt TøsdalKarin BergTonesen81Alice NordliAvaJulie StensethtuhamreRisRosOgKlagingLisbeth Kingsrud KvistenDaffy EnglundEvaLailaPiippokattaGrete AastorpChristofferKaramasov11GunillaDEIkillazevmygegvlhixnnmxfrKristine LouiseEva GabrielleIngvild STanteMamieAnniken LVanja SolemdalEllen E. MartolBeritBMathildeMarianne  SkageAskBurlefotLisbeth Marie UvaagTatiana WesserlingTore OlsenMarit HåverstadNina M. Haugan FinnsonRufsetufsa