Denne boka fikk jeg i 21-årsgave, og jeg tar den til stadighet fram. Inger Hagerup er bare så behagelig å lese, men har også et meget sterkt politisk engasjement.

Hennes barnerim og regler er jeg vokst opp med - og gjentar for mine egne barn. En god representant for den norske litteraturarven.

Godt sagt! (0) Varsle Svar
Solum Bokvennen - STORT BOKSALG! Over 350 titler fra 40,-

Sist sett

Oda Marie HWencheRune U. Furberganniken sandvikIngvild SMetteTherese HolmOleJannaRisRosOgKlagingINA TORNESmarithcJarmo LarsenBookiacIda SJulie StensethMartePiippokattaHarald KLaddenIrakkMargreta TveismeTrude JensenBirgitte Veland LarsenFrank Rosendahl SlettebakkenAstrid Terese Bjorland SkjeggerudJan-Olav SelforsBente NogvaJohn LarsenKirstenIngrid HilmerBård StøreStine AskeTorill RevheimTone Maria JonassenfornixPirelliBjørg Marit TinholtLailaEster S