Er det ikke slik at i alle sammenhenger hvor folk har anledning til å si sin mening, så velger de fleste å tie? Det sier i seg selv ingen ting om deres grunner til å velge slik.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Det er sikkert rett, og det er heilt sikkert eit utal grunnar til at eit stort fleirtal av medlemmane (tilsynelatende) ikkje er aktive i diskusjonar eller med andre typer innlegg. Men uansett grunn så håper eg at ingen brenn inne med meiningar eller andre innspel dei i utgangspunktet ynskjer å dele.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Morten BolstadHilde H HelsethMetteKirsten LundTove Obrestad WøienPer LundAnniken RøilIreneleserIngunnJRandiAEllen E. MartolBeathe SolbergEgil StangelandKristina Jernstrøm LyseboJulie StensethPiippokattaTom-Erik FallaTrude OmaBjørg Marit TinholtNicolai Alexander StyveKjerstiStian AxdalDaffy EnglundelmeEivind  VaksvikAstrid Terese Bjorland SkjeggerudMarianne MJan-Olav SelforsHilde Merete GjessingHeidi BAnne Berit GrønbechStig TSvein Erik Francke-EnersenTanteMamieBjørn SturødIngebjørgHeidiNina M. Haugan FinnsonMaikenFarfalle