Denne har jeg avbrutt, men ikke gitt opp. Har lyst til å prøve igjen en gang jeg har god tid, kanskje i en ferie.

Godt sagt! (1) Varsle

Viser 8 svar.

Det var dette jeg skrev når jeg var ferdig med bøkene.
Ja, det er lurt å bruke god tid på bøkene og ikke legge de vekk for en periode, for da tror jeg det er vanskelig å komme i "James Joyce-modus" igjen.
Kanskje det er lurt å lese litt om han og hans forfatterskap før du prøver igjen, for det gjør du nok en dag, de fortjener det :)

Godt sagt! (1) Varsle

Tappert! Det var en tid jeg trodde jeg kunne gjennomføre å lese tre sider hver dag, men det gikk ikke. Joyce har en søt barnebok "Katten og djevelen" hvis du er ute etter noe lett tilgjengelig Joyce! Lykke til.

Godt sagt! (0) Varsle

Takk for tips om barnebok! Jeg googlet litt, men ser ikke umiddelbart at denne er å få tak i (kjøpt). Kunne du tenke deg å selge?

Godt sagt! (0) Varsle

Hei og jeg vet ikke helt. Skal rydde i bøker før sommeren, husker på deg.

Godt sagt! (0) Varsle

Takk :-)

Godt sagt! (0) Varsle

Send meg en melding hvis du selger :-)

Godt sagt! (0) Varsle

Jeg har også googlet litt og finner ikke boken hverken i bokhandler eller antikvariater. Men det er en del biblioteker som har den.

Godt sagt! (1) Varsle

Takk. Jeg har som nevnt ikke gitt opp Ulysses , men jeg kunne jo lese Katten og djevelen som en "oppvarming" før jeg gjør et nytt forsøk.

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

Avamay britt FagertveitSolAlice NordliLaddenTatiana WesserlingSynnøve H HoelVibekeTine SundalStig TM.Finn Arthur JohansenOleKirstenTor-Arne JensenBritt ElinPiippokattaGoggmarithcMads Leonard HolvikTrude OmaKuboaaMathildeJohn LarsenEllen E. MartolChristofferKristinMcHempettDemeterRoger MartinsenBeathe SolbergTone SundlandEgil StangelandHarald KLilleviChristinaFindusJannaIna Elisabeth Bøgh VigreOdd Hebæk