Jojo, OK. Hehe. Som bibliofil skaffet jeg meg vel lånekort på Deichman FØR jeg meldte flytting til Oslo. Det var liksom min flyttemelding, hvis jeg husker rett.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Deichman har alltid vært litt intimiderende for min del. Vi var på besøk da jeg gikk på barneskolen og jeg husker det som en massiv bygning med millioner av bøker over enda flere etasjer. Rett og slett overveldende for en 10-åring som sjelden var utenfor Lørenskog :-)

Nå kjenner jeg at jeg gjerne skulle tatt meg en tur!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Anniken RøilÅsmund ÅdnøyHeidiRisRosOgKlagingBjørg RistvedtEgil StangelandTralteNicolai Alexander StyveHeidi LLailaFrank Rosendahl SlettebakkenIngunnHarald KAlexandra Maria Gressum-KemppiTarjeiPiippokattaCamillaKirsten LundGeir SundetTove Obrestad WøienLinnTurid Kalvatn SchøyenRonnyKristin_IreneleserAstrid Terese Bjorland SkjeggerudJarmo LarsenIngeborg GalpakkaMorten MüllerEllen E. MartolCecilieBerretMariaMarit HåverstadIngebjørgKristinHilde MjelvabeaverkriekVidar RingstrømMarianne  Skage