Jeg lurte på om filmen er så tydelig på grunn av selve mediets karakter. Men filmer kan da sannelig være gåtefulle og tvetydige også. Nei, jeg vet ikke, men min tolkning er jo at Arnold er far til begge.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 2 svar.

å ja, filmer er betydelig gåtefulle, det er nok av dem som må tolkes, og de som ikke er mulige å tolke. Men det er sjeldent at tv-serier og filmer laget for et stort publikum åpner for for mye tolking, da det større publikum ofte blir sure hvis de ikke får klare svar. Dessverre.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Jeg tror du er inne på noe der, ja!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Turid KjendliesomniferumHarald KBerit B LieBerit RKetilsveinEgil StangelandIreneleserellinoronilleKirsten LundNorahTone Maria JonassenMorten Jensenandrea skogtrø egganKaramasov11ingar hRandiATorRufsetufsaSynnøve H HoelRagnar TømmerstøAnne Berit GrønbechMarit AamdalritaolineEvaAmanda AElinBeReidun SvensliAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBente NogvaVannflaskeTovealpakkaEli HagelundSigrid NygaardPiippokattaEivind  VaksvikGroHilde H Helseth