Jeg skal, og gleder meg! Innslag fra en av fjorårets salonger ligger på nrk.no, Bokprogrammet-sendingen fra 30. Oktober 2012.
Det er fint å vite mye om litteratur, men som den svært oppegående mannen Nygårdshaug er, tror jeg han vil sette vel så stor pris på å få folk som er engasjerte i verden, mat, vin, kanskje laksefiske og miljø, som folk som er litteraturvitere på besøk. Antagelig er det omtrent like mange meninger om bøker som det finnes lesere, og jo mer forskjellig utgangspunkt vi har, jo mer spennende er det.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Noe å melde fra arrangementet?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Så hyggelig! Jeg er nokså misunnelig og tar gjerne en stemningsrapport i etterkant.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Mads Leonard HolvikBård StøreKirsten LundHilde H HelsethEster STor Arne DahlsveinTine SundalEirin EftevandDinaAnn Helen ETanteMamiePiippokattaIngunn SEivind  VaksvikOddvarGLilleviTotoromarvikkisSigrid Blytt TøsdalIreneleserJulie StensethVibekeSynnøve H HoelHeidiPer LundTurid KjendlieMariannelittymseAnne Berit GrønbechHanneMcHempettIngvild SAlice NordliNorahChristofferBeathe SolbergBeaKareteVannflaske